رامین عفیفی

مسئول روابط عمومی،دبیرخانه ،رئیس دفتر

raminafifi1363@gmail.com

 

 

دفتر ریاست دانشکده :

 

دفتر ریاست دانشکده مسئول دفتر ریاست عضوی از مجموعه دانشکده است که در برقراری، حفظ و بهبود ارتباطات میان ریاست و کارمندان و مراجعه کنندگان نقش راهبردی دارد و در جایگاه شغلی خود نمایانگر وجهه درونی و بیرونی دانشکده می باشد و مهمترین پل ارتباطی حوزه ریاست در داخل و بیرون از دانشکده می باشد و مسئولیت برنامه ریزی کلیه برنامه های ریاست محترم در دانشکده و خارج از دانشکده را بر عهده دارد و مهمترین وظایف ایشان به شرح ذیل می باشد.

 

 

 

 مسئول روابط عمومی :

 

مسئول روابط عمومی دانشکده روابط عمومی در حوزه ریاست قرار داشته و مسئول آن توسط ریاست دانشکده منصوب می‌گردد. از آنجا که روابط عمومی آیینة تمام‌نمای دانشکده بوده و تصویرگر چهره مثبت یک مجموعه علمی است و مهندسی ارتباط رضایتمند، مطلوب و پایدار همراه با آخرین روش‌های تبلیغی و ارتباطی را عهده‌دارمی ‌باشد، وظایف آن در حیطه‌های مختلف «اطلاع‌رسانی، تبلیغ، ترغیب، بهینه‌سازی و تشریفات» خلاصه می‌شود.

 

 

 

وظایف روابط عمومی:

وظایف روابط عمومی انعکاس مستمر موقعیت‌ها، دستآوردها، فعالیت‌ها، پیام‌های آموزشی و پژوهشی و پیشرفت‌های دانشگاه به طرق مختلف از جمله تدوین بروشور و ... به اساتید، دانشجویان، دانش‌آموختگان، دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی و مجامع علمی فرهنگی. تدوین و ارسال اخبار متنی و تصویری به رسانه‌ها، پایگاههای اینترنتی، وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها و .... برقراری تعامل مطلوب و ارتباط متقابل بین دانشگاه و مراکز و مؤسسات علمی و فرهنگی. شرکت فعال در مجامع عمومی از قبیل جلسات فرهنگی ـ علمی، سیاسی، اجتماعی و ... و ارائه گزارش آن به ریاست. معرفی جامع و کامل دانشگاه به آحاد جامعه و بهره‌مندی از روش‌های تبلیغی مناسب با تهیه سیی دی، بروشور، نماهنگ، فیلم کوتاه و ... . تبصره: تلاش مداوم و همه‌جانبه جهت تبلیغ، برای جذب و پذیرش دانشجویان بیشتر. هم‌نوایی و هم‌دردی با اساتید، کارکنان و دانشجویان در سوگ و سرور به شیوه‌های متعارف. تلاش برای ارتقاء دانش و مهارت روزافزون روابط عمومی به شیوه‌های نوین بویژه از طریق آموزش. حفاظت از حریم دانشکده در مقابل جوسازی‌ها و تهدیدها و نیز تلاش برای تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها با شیوه‌های نوین. بهره‌جویی از رسانه‌ها با هنرمندی تمام در راستای تحقق اهداف دانشگاه. ایفای نقش مؤثر در تشریفات بویژه استقبال، اسکان، پذیرایی و تکریم مهیمانان و شخصیت‌های علمی،‌ فرهنگی و سیاسی. اخذ اخبار و آمار و اطلاعات مناسب از قسمت‌ها و معاونت‌ها و درج و انتشار آن خبر آن در وی سایتهای داخلی دانشکده.
ادرس کانال روابط عمومی دانشکده علوم قرانی خوی در پیام رسان ایتا

https://eitaa.com/UniQuranikhoy